Poštová taška zalepovacia, PCR recyklát, 450 x 650 mm + 70 mm ucho + 40 mm klopa, 70 mic

Vaša cena bez DPH
0,42 €
Vaša cena s DPH
0,51 €
Dostupnosť
Skladom: áno
Kód
PCR45x65 PB

  
Množstevné zľavy
s DPH
bez DPH
Od 50 ks
0,32 €
0,27 €
Od 300 ks
(1 karton)
0,31 €
0,25 €

Plastová obálka - taška, 170 x 230 mm, PCR recyklát
0,06 €
Skladom: áno
Plastová obálka - taška, 230 x 310 mm, PCR recyklát
0,12 €
Skladom: áno
Plastová obálka - taška, 350 x 450 mm, PCR recyklát
0,22 €
Skladom: áno
Plastová obálka - taška, 450 x 650 mm, PCR recyklát
0,42 €
Skladom: áno
Plastová obálka - taška, 600 x 715 mm, PCR recyklát
0,46 €
Skladom: áno
Plastová obálka - taška, 250 x 350 mm, PCR recyklát
0,14 €
Skladom: áno

Plastové zasielacie obálky vyrobené z PCR - recyklátu. Posting bagy - sú vhodné na zasielanie textilu a ďalších produktov. Sú opatrené samolepiacou páskou a sú vodeodolné. Naše plastové obálky majú aj odnosové ucho pre lepšiu manipuláciu pri preprave. Obálky sú navrhnuté tak, aby nedošlo k ľahkému pretrhnutiu fólie. Vďaka kvalitnému lepidlu už po prelepení nie je možné bez poškodenia fólie obálku otvoriť.

PCR je skratka voľne preložená ako „recyklát po spotrebiteľovi“. Je to surovina vyrobená z odpadu polyetylénu, ktorý sa zhromažďuje v triediarňach odpadu. Subdodávatelia tento odpad, (ktorý pochádza zo žltých popolníc na recykláciu plastov), ??zbierajú, triedia a vykonávajú regranulačný proces. V podobe granúl sa tak vracia späť na začiatok procesu a ich extrúziou sa vyrobí nový produkt. Keďže sa táto surovina získava z odpadu, nie je možné v priebehu opakovanej výroby zaručiť jej stále rovnaké zloženie. Dochádza preto k odlišnostiam v odtieni fólie, k rozdielom v kvalite a stálosti potlače a tiež k mierne odlišným mechanickým vlastnostiam fólie pri každej výrobnej dávke.

Z pohľadu ochrany životného prostredia je pre jeho výrobu potrebný oveľa menej fosílnych zdrojov, čo prispieva aj k výraznému zníženiu emisií CO2 do ovzdušia. Možno ho opakovane recyklovať, spotrebiteľ ho po použití vyhodí do žltého odpadkového koša. Umožňuje tak týmto obalovým materiálom nový životný cyklus. V porovnaní s kompostovateľnými plastmi PCR nevytvára problém pri recyklácii.
Kompostovateľných plastov existuje mnoho druhov. Tieto po použití takmer vždy patria do zmiešaného komunálneho odpadu, niektoré do bio odpadu, nikdy však do žltých popolníc! Ich prítomnosť degraduje mechanické vlastnosti recyklovaných plastov.

Vlastnosti:

  • rozmery: 450 x 650 mm, + 70 mm ucho,
  • rozmery chlopne: 450 x 40 mm,
  • materiál: PCR,
  • sila materiálu: 70 my,
  • farba: svetlo šedá,
  • súčasťou je samolepiaca páska,
  • je vodeodolná,
  • cena uvedená za 1 ks.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať