Iste Vám už niekedy dorazil objednaný tovar v zasielacie taške. Je to jednoduchá, veľmi praktická, lacná a zároveň kvalitný expedície predovšetkým textilného tovaru. Hovoríte si, že presne toto je ideálna pre Váš e-shop či firmu? Potom nemusíte chodiť inam. OBALY.CZ Vám tieto zasielacie tašky zaistí a nielen to!

Posting bag alebo ak zasielacie taška či obálka - poznáte jednoduchší spôsob balenia a zasielania textilného sortimentu? 


Pýtate sa, čo to vôbec Posting bag je? Nižšie nájdete dôležité charakteristiky Posting bagu a tým si odpoviete na svoju otázku.

Posting bag:

  • je pevný a bezpečný obal, ktorý je vyrobený zo špeciálnej pevnostné fólie s úpravou väčšej odolnosti proti pretrhnutiu,
  • Posting bag jednoducho otvoríte a vložíte doň zasielaný tovar - žiadna komplikovaná manipulácia, naopak všetko je otázkou pár sekúnd a Vaša produktivita práce sa razom zvýši,
  • súčasti tohto obalu je chlopne So samolepiace páskou pre lahko Uzatváranie - Uzatváranie je bezpečné a trvanlivé, odolné proti poškodenia,
  • Posting bag môžete mať v prevedení obálky alebo tašky, kedy súčasťou obalu je odnosové ucho, ktoré Vám zabezpečí jednoduchú manipuláciu a komfortné odnos tovaru,
  • v neposlednom rade si na Posting bag môžete nechať prirobiť priehľadnou kapsu na dokumenty s ochranou proti vypadnutiu (faktúra, dodací list, ....).

 

A to nie je všetko!

Základné farebné prevedenie zasielacie tašky/obálky je bielo-čierne - vnútorná strana čierna, vrchná strana biela (sivastý odtieň).
Toto prevedenie však môžete doplniť svojím logom, popisom, obrázkom, ...
čímkoľvek chcete. Na Posting bag možno natlačiť čokoľvek a aj toto Vám zariadime. Využite tohto marketingového nástroja a buďte "na očiach" ihneď pri preprave zásielky.
 

Posting bag sa stane nielen perfektným obalom pre Vaše zásielky, ale aj skvelú reklamnou kampaňou:

 

Nie je to nič ťažké:

  1. vyberte si rozmer Posting bagu alebo plastové obálky z našej ponuky,
  2. zašlite nám grafický náhľad potlače, ktorý chcete mať uvedený na zasielacie taške / obálke (postačí nám napr. logo v PDF prevedení, ...),
  3. povedzte nám požadované množstvo.

My všetky tieto informácie spracujeme a pošleme do výroby. Výroba vykoná profesionálne grafické spracovanie, ktoré Vám neskôr pošleme k odsúhlaseniu. Ak je všetko tak, ako si prajete, tak už nič nestojí v ceste a môžu sa vyrábať Posting bagy priamo Vám na mieru.

 

Pozrite na príklady:

S akoukoľvek otázkou či dopytom Vám radi pomôžeme - nebojte sa nás kontaktovať aj s banálne otázkou na tel. +420 469 620 384 alebo e-mailu info@obaly.cz.
Svoju požiadavku môžete tiež zadať priamo do formulára zákazkovej výroby viď tu.