Zákazníci majú na výber z nasledujúcich  platobných podmienok:


1) Platba dobierkou

Jedná sa o najpoužívanejší platobnú metódu. V okamihu doručenia a prevzatia tovaru uhradíte prepravcovi sumu, ktorá je uvedená na faktúre (vystavená podľa objednávky).
 

2) V hotovosti

Platba v hotovosti nie je pri osobnom odbere tovaru na našej prevádzke v Chrudimi možná. Zobrazenie na mape (platí 1)
 

3) Platba vopred na zálohovú faktúru  

Pri platbe vopred - bankovým prevodom, počkajte na zálohovú faktúru, ktorá Vám bude zaslaná v najbližšom možnom termíne, po overení dostupnosti všetkých objednaných položiek.

Dodacie podmienky

Na Slovensko bežné zásielky zasielame prostredníctvom prepravca GLS, väčšie a ťažšie individuálně - podľa cenovo najvýhodnějšej ponuky prepravcov. 
Termín dodania u tovaru, ktorý nie je skladom sa riadi Dodaciou lehotou, ktorá je uvedená u každého produktu. Ak by mala byť dodacia lehota dlhšia, než je uvedené, budeme Vás o tom informovať.

 

1) Osobný odber

Osobný odber na našej adrese v Chrudimi nie je možný bez predchádzajúcej dohody.

2) Prepravca GLS

Poštovné* je v prípade platby dobierkou jednotnej € 10,42 bez DPH. Poplatok za dobierku je € 0,92 bez DPH. Pri platbe vopred je poštovné iba € 9,50 bez DPH. * Pozn.: Cena za služby sa môže mierne lišiť v závislosti na aktuálnom kurze EUR a CZK.
 
Žiadne iné poplatky spojené s dopravou a balením Vám nebudú účtované iba v prípade zásielky do hmotnosti 30 kg a dĺžky do 160 cm. Poštovné u neforemných a nadrozmerných zásielok Vám bude účtované podľa aktuálneho sadzobníka prepravca GLS a bude Vám vždy s predstihom oznámené.

Pokiaľ to charakter zásielky vyžaduje, môže byť balíková preprava nahradená paletovou prepravou DSV. V tomto prípade vás budeme dopredu kontaktovať, bude nastavená nová cena dopravy a vyžadovaná platba vopred.

Emailom budete informovaní o expedícii zásielky. V emaile nájdete odkaz na jej sledovanie.
Tovar je obvykle pomocou prepravca GLS doručený do jednoho týždňa po dni expedície od nás zo skladu.

Upozornenie: Ihneď pri prevzatí od prepravcu skontrolujte neporušenosť obalu i samotného tovaru. Akúkoľvek vadu na mieste uveďte do prepravného listu dopravcu.
Neskoršie reklamácie u dopravcu sú ťažko vymáhateľné!!! 

 

Dodacie lehoty


Skladom 

Ak je pri tovare uvedená táto informácia, tovar sa fakticky nachádza na sklade našu prevádzkarne v Chrudimi. 


Na dopyt 

Informácie ohľadom aktuálnej dodacej lehoty je poskytovaná zákazníkovi na základe jeho dopytu.