Prepravka na pečivo 22

Vaša cena bez DPH
6,80 €
Vaša cena s DPH
8,23 €
Dostupnosť
Skladom: áno
Kód
PRE09

  

Prepravka na pečivoS 22 v.
Rozmer: 600 x 400 x 220 mm.
Nosnosť: 15 kg.
Zvyčajná farba: žltá.

Prepravky na pečivo sú hojne používané v pekárňach i obchodoch, vďaka svojej nízkej hmotnosti a pevnosti sú však používané aj v mnohých iných odboroch mimo pekárenský a cukrársky priemysel - napríklad na uloženie tovaru, iných potravín, ale aj odevov, elektroniky a podobne.

Prepravky majú otvory - tým zaručujú priedušnosť a ich samotná hmotnosť je nižšia. Prepravky sú praktické pre uchovanie prakticky akéhokoľvek pečiva - od klasických žemlí, rožkov a chleba, cez sladké šišky a koláče, po drobné pečivo ako Formetti.

Debny na pečivo ponúkame v rôznych výškach - od nízkych, do ktorých možno rozdeliť veľa druhov pečiva a vytvoriť stĺpec s niekoľkými poschodiami, až po veľké prepravky na mnoho kusov pečiva jedného druhu. Niektoré prepravky majú tiež polepovať plochu, na ktorú možno umiestniť logo spoločnosti, obchodu či pekárne, alebo len písať popisovačom druh a množstvo pečiva. Všetky prepravky na pečivo majú rovnaké obvodové rozmery, takže sa dajú na seba skladať aj prepravky rôznych výšok.

Prepravka je vhodná na prepravu alebo uskladnenie stredného množstva potravín rôznych druhov. Je 22 cm vysoká, takže je praktická pre uskladnenie a pri preprave pojme veľký obsah. Má polepovať plochu pre vloženie loga pekárne alebo obchodu.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať