Papierový obrus rolovaný 8 x 1,2 m - ružový

Papierový obrus rolovaný 8 x 1,2 m - ružový

Vaša cena bez DPH
4,54 €
Vaša cena s DPH
5,50 €
Dostupnosť
do 4 dní
Kód
70002

  
Papierový obrus rolovaný 8 x 1,2 m - ružový


Papierový obrus rolovaný:

  • obrus z voskovaného papiera,
  • farba: ružová,
  • rozmery: 8 x 1,2 m,
  • cena je uvedená za 1 rolu.


Obrusy sú základom každého prestieranie, nech sa jedná o reštaurácie, jedálne, vinárne či domácnosti.
Papierové obrusy majú veľkú výhodu v ich jednorázový. Pri umazaniu obrusu možno nečistoty ľahko zotrieť vďaka voskovanému povrchu a pri roztrhnutiu a znečisteniu obrusu nemusíte utrácať vysoké náklady za práčovňu - obrus jednoducho vyhodíte a prestrite nový.

Obrus je zrolovaný v úlohe, takže sa veľmi ľahko pokladá na tabuľu a je menej náchylný na pokrčenie. Role naviac umožňuje rozbaliť obrus až na desaťmetrovú slávnostnú tabuľu v kuse. Taký obrus sa hodí napríklad pri bohatších hostinách - svadbách, veľkých oslavách a rautoch. Biely obrus je výnimočne dlhšia, než ostatné farebné obrusy.
Obrus navyše šetrí personálu čas a peniaze za práčovne - nemusí sa prať, po znečistení a zničenie obrusu sa vyhodí.

Vďaka nízkym zriaďovacím nákladom je možné zhotovovať obrusy v rôznych farbách podľa ročných období, nálady prevádzkového reštaurácie alebo konkrétne akcie, prebiehajúce v reštaurácii. Veľmi obľúbené sú obrusy na párty, diskotékach a v kluboch, kde by sa plátené obrusy zničili.
Ak nevyhovujú obrusy rolované o dĺžke 8 metrov, môžete vytvárať tiež skladané obrusy, ktoré pasujú perfektne na štvormiestne až šesťmiestne stoly.


Obrusy sú v rôznych farbách, takže je možné zladiť s obrúsky, prestieraním a ďalšími produktmi z nášho sortimentu. Pre jednorazové použitie potom ponúkame tiež plastové riady.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať