Papierový obrus rolovaný 50 x 1 m - biely

Papierový obrus rolovaný 50 x 1 m - biely

Vaša cena bez DPH
11,88 €
Vaša cena s DPH
14,37 €
Dostupnosť
do 4 dní
Kód
70000

  


Obrusy sú základom každého prestieranie, nech sa jedná o reštaurácie, jedálne, vinárne či domácnosti.
Papierové obrusy majú veľkú výhodu v ich jednorázový. Pri umazaniu obrusu možno nečistoty ľahko zotrieť vďaka voskovanému povrchu a pri roztrhnutiu a znečisteniu obrusu nemusíte utrácať vysoké náklady za práčovňu - obrus jednoducho vyhodíte a prestrite nový.

Obrus je zrolovaný v úlohe, takže sa veľmi ľahko pokladá na tabuľu a je menej náchylný na pokrčenie. Role naviac umožňuje rozbaliť obrus až na desaťmetrovú slávnostnú tabuľu v kuse. Taký obrus sa hodí napríklad pri bohatších hostinách - svadbách, veľkých oslavách a rautoch. Biely obrus je výnimočne dlhšia, než ostatné farebné obrusy.
Obrus navyše šetrí personálu čas a peniaze za práčovne - nemusí sa prať, po znečistení a zničenie obrusu sa vyhodí.

Vďaka nízkym zriaďovacím nákladom je možné zhotovovať obrusy v rôznych farbách podľa ročných období, nálady prevádzkového reštaurácie alebo konkrétne akcie, prebiehajúce v reštaurácii. Veľmi obľúbené sú obrusy na párty, diskotékach a v kluboch, kde by sa plátené obrusy zničili.


Obrusy sú v rôznych farbách, takže je možné zladiť s obrúsky, prestieraním a ďalšími produktmi z nášho sortimentu. Pre jednorazové použitie potom ponúkame tiež plastové riady.

 

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať