EURO prepravka štandard 22

Vaša cena bez DPH
10,71 €
Vaša cena s DPH
12,96 €
Dostupnosť
Skladom: posledných 1 ks
Kód
PRE41

  

Euro prepravka plná.
Rozmer: 600 x 400 x 220 mm.
Nosnosť: 15 kg.
Farba: šedá.

Europřeprakvy sú univerzálne a použiteľné pre všetky odvetvia potravinárskeho priemyslu, ale aj pre domáce použitie, sťahovanie, uloženie vecí a skladovanie.
Kvalitný plast odoláva nízkym aj vysokým teplotám bez uvoľňovania nežiaducich pachov a chutí, preto môžu byť europřepravky použité práve pre uchovanie a transport potravín.

Nemajú žiadne otvory (dno) a sú ľahko umývateľné. Rovnako tak sú vhodné na prepravu a uchovanie ovocia a zeleniny, cukrárenských výrobkov a pečiva.

Prepravka zodpovedá európskym normám, takže je vhodná aj pre vývoz do zahraničia.

EURO prepravky sú dimenzované tak, aby sa ľahko zmestili na paletu a boli medzi sebou kompatibilné - teda sa nelíšili vonkajším rozmerom. Líšia sa iba výškou a tak umožní zvoliť presnú veľkosť vhodnú pre váš tovar.

Tieto euro-prepravky sú navyše rozmerovo zodpovedajúce štandardným prepravkám na ostatné druhy potravín. Rozmery podstavy zodpovedajú rozmerom prepraviek na pečivo, na lahôdky, na ovocie a zeleninu a tak ďalej.Obdobné EURO prepravky:

V ponuke máme rovnaké EURO prepravky s rôznou výškou - číslo značí výšku prepravky v cm. Vyberať môžete EURO prepravky o podstave rovnakých rozmerov, ako je táto prepravka, alebo užší i širší euro-prepravky
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať