AirCover obal na víno 8 komôr s redukciou (1 fľaša)

AirCover na víno (1 láhev) 8 komor s redukcí

Vaša cena bez DPH
0,71 €
Vaša cena s DPH
0,86 €
Dostupnosť
Skladom: áno
Kód
AC-1LV8K-R

  

AirCover® je špeciálne navrhnutý nafukovací obal zo 100% recyklovateľnej a prierazu odolnej viacvrstvovej fólie, ktorý sa po nafúknutí sformuje okolo výrobku a vytvorí mu tak maximálnu ochranu. Vďaka jedinečne navrhnutému systému rozvodu vzduchu sú jednotlivé komory na sebe nezávislé. To znamená, aj keby došlo k prepichnutiu niektorej z týchto komôr, je výrobok naďalej chránený tými ostatnými.

Vlastnosti:

  • tento obal je určený pre jednu fľašu o približnej veľkosti 8 až 9 cm priemeru a výške 32 cm,
  • navrhnutý pre bezpečnú prepravu - zasielanie kvapalín vo fľaši špedičnou službou či poštou, transport, sťahovanie, uskladnenie,
  • jednoduché nafukovanie pomocou kompresora alebo pumpičky,
  • nárazuvzdorný, tepelný izolant, nepremokavý,
  • 100% recyklovateľný,
  • vhodný pre obchody, sklady i domácnosti (možnosť zasielania či uskladnenia aj iných nápojov a kvapalín ako iba vína - pálenky, drahé koňaky, olivové oleje, ale aj farby, riedidlá atp.).

Nafúknutý AirCover® pre 1 fľašu zabaľte do klopovej krabice vyrobenej presne na mieru tomuto tovaru a tým budete mať 100% istotu, že sa Vami prepravovaný či uskladnený tovar nepoškodí. Pokiaľ budete chcieť zabaliť 4 fľaše do jednej krabice, tak môžete využiť túto klopovú škatuľu, ktorá je určená pre 4 ks AirCover®.

Skladný, ľahký a vždy pripravený na použitie:
Nami patentovaný produkt je jedinečný práve v jeho praktickosti – v základnom stave je veľmi tenký, takže vo Vašom sklade nezaberie prakticky žiadne miesto. Podľa potreby potom ľahko pripravíte behom pár sekúnd obal na objednaný tovar. Veľmi nízka hmotnosť navyše nepridá na cene balíka a tým potešíte svojich zákazníkov. A môžete si byť stopercentne istí, že zaslaný tovar dorazí v poriadku. AirCover® slúži aj ako výplň krabice namiesto nepraktických papierových výplní, ktoré len pridávajú na hmotnosti zásielky alebo zložito tvarovaný polystyrén, ktorý zase razantne zvyšuje náklady.
 

Úbytok reklamácií zničeného tovaru
Vďaka obalu AirCover® nielen znížite množstvo reklamácií z dôvodu poškodenia tovaru pri preprave k Vašim zákazníkom, ale taktiež významne ušetríte na dopravných a skladovacích výdavkoch, pretože AirCover® v nenafúknutom stave zaberá iba zlomok svojho objemu v porovnaní s tradičnými materiálmi ako je polystyrén alebo fixačné telieska .

Vhodný pre e-shopy, obchody, sklady, ale aj domácnosti
Ochranný obal AirCover® je vhodný nielen pre obchodníkov doručujúcich tovar, ale do skladov všeobecne. Pokiaľ chcete mať istotu, že uskladnený krehký tovar nebude poškodený a zničený. Obal AirCover® ocenia aj domácnosti - do praktického obalu môžete naskladať nepoužívaný riad, starý, ale cenný porcelán, sošky, svietniky... jednoducho všetko, čo by ste neradi pri uskladnení alebo transporte poškodili. A to nielen pri sťahovaní, ale napríklad pri cestovaní – AirCover® je vhodný aj pre nápoje, elektroniku a podobne.

Príprava AirCover® na použitie:

  • nemusíte sa stresovať prídavnými zariadeniami, ktoré nafukujú obaly AirCover®, stačí Vám obyčajný kompresor (pracovný rozsah 0 – 2 bar) s úzkou násadou, v domácnostiach potom stačí obyčajná pumpička na bicykel.

1 - kompresor so vzdušníkom,

2 - regulátor vzduchu s pracovným rozsahom 0-2 bar,

3 - aplikačná vzduchová pištoľ, hadica na rozvod vzduchu.

Zaujal Vás originálny produkt AirCover®?

Viac sa dočítate na www.aircover.cz alebo nám neváhajte napísat či zavolať - info@aircover.cz, telefón: +420 737 289 456.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať