EURO prepravka štandard s vekom 43,5

Vaša cena bez DPH
23,28 €
Vaša cena s DPH
28,17 €
Dostupnosť
do 7 dní
Kód
PRE61

  

Euro prepravka s vekom.
Rozmer: 600 x 400 x 420 mm.
Farba: šedá.
Integrované veko.

Europřeprakvy sú univerzálne a použiteľné pre všetky odvetvia potravinárskeho priemyslu, ale aj pre domáce použitie, sťahovanie, uloženie vecí a skladovanie.
Kvalitný plast odoláva nízkym aj vysokým teplotám bez uvoľňovania nežiaducich pachov a chutí, preto môžu byť europřepravky použité práve pre uchovanie a transport potravín.

Sú vhodné pre ukladanie mäsa, pretože nemajú žiadne otvory a sú ľahko umývateľné. Rovnako tak sú vhodné na prepravu a uchovanie ovocia a zeleniny, cukrárenských výrobkov a pečiva.

Prepravka zodpovedá európskym normám, takže je vhodná aj pre vývoz do zahraničia.

EURO prepravky sú dimenzované tak, aby sa ľahko zmestili na paletu a boli medzi sebou kompatibilné - teda sa nelíšili vonkajším rozmerom. Líšia sa iba výškou a tak umožní zvoliť presnú veľkosť vhodnú pre váš tovar.

Prepravky s vekom sú veľmi výhodné pre prepravu chúlostivých potravín, ale aj ďalších predmetov. Vďaka integrovanému veku sa dajú prepravky ľahko zatvárať a nehrozí strata veka.


Tieto euro-prepravky sú navyše rozmerovo zodpovedajúce štandardným prepravkám na ostatné druhy potravín. Rozmery podstavy zodpovedajú rozmerom prepraviek na pečivo, na lahôdky, na ovocie a zeleninu a tak ďalej.Obdobné EURO prepravky:

V ponuke máme rovnaké EURO prepravky s rôznou výškou - číslo značí výšku prepravky v cm. Vyberať môžete EURO prepravky o podstave rovnakých rozmerov, ako je táto prepravka, alebo užší i širší euro-prepravky
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať