Potlačené lepiace pásky - dodajte Vašim páskam profesionálny vzhľad!

Máte už svoju potlačenou lepiacu pásku a alebo o nej uvažujete?

Potrebujete zviditeľniť Vaše zásielky, informovať zákazníkov a alebo sa len poistiť, že nikto iný zásielku neotvorí? Určite poznáte klasickú lepiacu pásku.
Má návin 66 metrov, je potlačená jednou až tromi farbami a má štandardné akrylátové lepidlo. My to posúvame ďalej....!

 

5 druhov lepidel...

Neuspokojte sa so základom. Vieme viac než len základné akrylát. Navrhneme Vám riešenie na mieru. Lepidlo na potlačenou pásku budeme vyberať z lepidiel: solvent, akryl, hotmelt, silent a lepidlá do mrazu.

 


 

 

Dutinka 1 a 3 palce

Ani u priemeru dutinky sa nezastavíme. Ste naučenie na klasickú pásku...? Dobre, máte ju mať. Chcete ísť cestou úspory miesta a odpadu? Potom pre vás máme pásky na 1" dutinke.

 

Návin 66 nebo 132 m...

Klasických 66 m u lepiacich pások je prekonané. Výhodou väčších návinov je úspora času pri výmene pásky aj úspora skladovacích priestorov. Návin 132 m sú dve pásky v jednej.

 
 

Základná farva biela...

... ani tu to nekončí. Podkladová farba môže byť zelená, modrá, červená. Vo farbách Vášho loga. Za minimálny príplatok 10% urobíte veľa parády. Odlíšte sa!
 

3 farby alebo fototlač?

Pýta sa Vás výrobcu ako farebné budete mať pásky? 1 až 3 farby? Čo tak mať na páske fotografiu produktov? Ide to a môžeme Vám takúto pásku vyrobiť.

 
 
 

Tipy a rady

Používate potlačenou lepiacu pásku až po zabalenie zásielky? Napríklad až na stretch fóliu, alebo na zasielacie obálky? Potom nie je potrebné vyrábať pásku silnú, ktorá je určená na fixáciu balíku.
Uberte na množstve lepidla a sile nosiča. Ušetríte a páska pritom splní rovnakú funkciu.

Potrebujete zefektívniť a zrýchliť balenie Vašich skladníkov? Potom vám pomôže naša páska na 1" dutinke s inovatívnym odvíjačom. Tu nájdete video.
Pri prelepovanie kartónov páskami je najvhodnejší izbová teplota. Niektoré pásky nie sú prispôsobené na nízke teploty, čo by mohlo spôsobiť tvrdnutie lepidla. 
Vyvarujte sa vlhkým a "studeným" kartónom.


Ako teraz postupovať?

Napíšte mi na lukas@obaly.cz, alebo mi zavolajte na telefónne číslo +420 733 642 733.

Volám sa Lukáš Vondra a rád sa s Vami nezáväzne pobavím o výbere pásky (popr. o ďalšom sortimente) tak, aby čo najviac vyhovoval Vašim požiadavkám.