Debna na mäso vysoká

Vaša cena bez DPH
9,86 €
Vaša cena s DPH
11,93 €
Dostupnosť
Skladom: áno
Kód
PRE12

  

Debna na mäso T 50.
Rozmer: 600 x 400 x 300 mm.
Nosnosť: 30 kg.
Farba: hnedo-červená.


Debna na mäso sa uplatní v mäsiarstve, supermarketoch, v prevádzkach výseku, na bitúnkoch - proste všade, kde sa pracuje s mäsom. Výhodou bedne na mäso je jej nepriedušnosť - na rozdiel od debien na pečivo alebo ovocie nemá vo dne alebo stenách žiadne otvory.
Debna sa veľmi ľahko umýva a do potravín neuvoľňuje žiadne nežiaduce pachy a chute. Plast odoláva nízkym teplotám, a preto je bedňa vhodná aj do chladiacich zariadení, mrazničiek a rôznych skladov mäsa.
Debna je 30 cm vysoká, preto sa do nej zmestí väčšie množstvo mäsa a iných potravín. Je vhodná pre ukladanie jedného druhu mäsa vo väčšom množstve.

Debna má rovný vrch, čím zabráni prístupu vzduchu k mäsu a zabezpečí jeho dlhšie trvajúci čerstvosť. Rovná polepovať plocha umožní vloženie vášho loga, názvu spoločnosti alebo len popis fixkou. Písať môžete priamo na plochu aj údaje o veku mäsa, druhu a podobne.


K prepravcu je dobré zakúpiť aj praktické veko , ktoré bedňu utesnia proti prístupu vzduchu, pachom a iným okolitým vplyvom. Veko je nutné použiť aj pre skladanie prepraviek na seba, aby nedošlo k znečisteniu mäsa od dna prepravky vyššie.


V našom e-shope nájdete aj nižšiu bedňu pre uskladnenie viacerých druhov mäsa alebo menšieho množstva.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať