Hľadáte lepiacu pásku vhodnú pri maľovaní, lakovanie alebo na zakrývanie plôch, ktorá by Vám uľahčila Vašu prácu a zakryla všetok povrch, aby nedošlo k poškodeniu či zašpineniu? Už nehľadajte!

Naše maskovacie pásky sú tie najlepšie

Sme výhradným distribútorom pásik NAR pre Českú republiku. Vďaka tejto talianskej páske dosiahnete ostré hrany náteru. Lepí na väčšine povrchoch - kovu, papiera i plastu. Nezanecháva lepidlo, ak ju odstránite do 36 hod. Pásky môžete jednoducho popisovať a ľahko odtrhnúť bez použitia nožníc.

Aké pásky u nás nájdete?  

 

pásky do 60 oC

pásky do 80 oC

 

PVC pásky s UV filtrom -
ideálny pre vonkajšie použitie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Značka NAR okrem iného ponúka aj iné druhy pások: 

Lepiacej pásky Polinar
vysoko účinné pásky sa solventným lepidlom aj za horších podmienok ako je chlad, vlhko či mastnota, naopak im nevyhovuje vyššia teplota a dlhodobý pobyt na slnku (horšie odoláva expozícii UV žiareniu).

 

Vystužené pásky Narglass a Narfil
vyznačujú sa vysokou lepivosťou, obsahujú špeciálnu vrstvu na báze hot melt a sklené vlákno (sieť), ktoré je výstuhou pásky.

 

PVC lepiacej pásky
jednostranne lepiacej farebné pásky sa vyznačujú vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami, sú poddajné a pevné a zaisťujú perfektnú súdržnosť s rôznymi materiálmi.

 

Papírové lepicí pásky Ecomask
najhospodárnejšie a ekologicky najšetrnejší zo všetkých pások, páska je tvorená z nebieleného impregnovaného polokrepového hnedého papiera, je určená pre ľahší balenie a domácnosť.

 

Vyskúšajte tieto kvalitné talianske pásky - zistíte, že za kvalitu sa oplatí zaplatiť!