Poďme grilovať ...

Tešíte sa na letnú pohodičku, dovolenku, dlhé letné večery a to luxusné jedlo z grilu? Určite áno. A ak ste ešte nezačali, tak pre Vás máme pár nápadov, ako si všetko ešte trošku vylepšiť a o to viac si leto užiť. A je tu léééééééééto! Síce máme za sebou niekoľko chladných dní, ale pred sebou krásne, dlhé leto - príjemné teploty, slniečko, osvieženie v bazéne a v neposlednom rade príjemné posedenie s rodinou či kamarátmi pri grile. Skontrolovali ste si, či máte všetko vybavenie na grilovaciu sezónu v poriadku a doplnky v dostatočnom počte? Nezabudnite, že aj u nás môžete zakúpiť potrebné doplnky pre záhradné párty. Vytvorte si štýlové posedenie. Pre inšpiráciu Vám predstavíme niekoľko našich výrobkov.
 

1) Kvalitné hliníkové riad

Snáď najdôležitejším bodom posedenie s priateľmi je jedlo, ktoré sa bude podávať na stôl. Existuje celý rad možností ako a čo grilovať. Nech je to mäso, syr či zelenina - všetko toto môžete pripraviť pomocou kvalitného hliníkového alebo ak ALU riadu. ALU misky a tácky Vám zabezpečí, že šťava z mäsa neodkvapkáva do ohňa a jedlo zostáva šťavnaté. Hliníkový riad využijete nielen u tepelnej úpravy pokrmov, ale aj u servírovanie - napr. na ALU tácku môžete kreatívne naservírovať rôzne jednohubky, syr, šunku, ale aj zeleninu či ovocie, ALU misy Vám zase pomôžu uchovať jedlo na cesty. Je naozaj veľa variantov, ako tieto výrobky využiť. V tomto prípade naozaj kreativita nemá hraníc.

 

2) Jednorázové riad
 

Cítite to mäsko spolu s grilovanou zeleninou? Už sa Vám zbiehajú slinky? Nám určite áno. Hotové pochúťky z grilu treba naservírovať elegantne na stôl - k tomuto je vhodné jednorázové riadu. Jednorazové riad papierové, plastové, drevené alebo BIO je veľmi praktické. Po použití ho môžete jednoducho vyhodiť do triedeného odpadu a nemusíte sa zaoberať myšlienkou, že po tak príjemnom posedení a zábave s priateľmi Vás čaká horda špinavého riadu. A to je super predstava, nemyslíte?
Zo sortimentu tohto riadu si môžete vybrať mnoho. Ponuka je skutočne veľmi široká - taniere, misky, kelímky, príbory, lyžičky do kávy, slamky do pitie pre deti - proste čokoľvek Vás napadne.

 

3) Dekorace

Nemenej dôležitú úlohu má aj dekorácie. Prostredie posedenie by malo byť nielen na oko príjemné, ale aj praktické obrusy, servítky, špáradlá, kuchynské utierky, aj....