AirCover vankúšiky 20 x 13 cm, 600 m, 40% PCR

Vaša cena bez DPH
62,75 €
Vaša cena s DPH
75,93 €
Dostupnosť
Skladom: áno
Kód
AC-20x13-R40

  
Množstevné zľavy
s DPH
bez DPH
Od 2 role
72,89 €
60,24 €
AirCover vankúšiky 20 x 13 cm, 600 m


Nafukovacia výplň AirCover® je vhodná pre e-shopy doručujúce tovar a to najmä pre tých, ktorí majú preplnené sklady výplňovým materiálom, ako je flo-pak, alebo bublinková fólia. Hlavnou výhodou tohto produktu je práve úspora skladovacieho miesta.

Tento konkrétny typ je navrhnutý ako výplňový materiál do prázdneho priestoru vo vašich zásielkach a ako ochrana pri ich preprave. Nafukovacia výplň AirCover® je špeciálne navrhnutý nafukovací obal s obsahom 40% PCR (recyklátu) polyetylénu z odolnej viacvrstvovej fólie, ktorým po nafúknutí vytvoríte maximálnu ochranu Vašich zásielok.

Materiál: HDPE viacvrstvová fólia s podielom 40% PCR v prostrednej vrstve
Dĺžka rolky: 600 m
Šírka role: 200 mm
Hrúbka fólie: 18 my
Farba: mliečne biela
Perforácia: 130/ 115 mm
Priemer dutinky: 2" (50,8 mm)
Veľkosť útržku: 20 x 13 cm pred nafúknutím/ 16 x 11,5 cm po nafúknutí
Hmotnosť role: 4,2 kg

Dôležité: produkt je dodávaný v rolke a pre správne využitie je nutné použiť vhodný prístroj a vankúšiky nafúknuť

Odporúčame
Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame fóliu nafukovať pri teplote 18 - 43 °C na nami dodávanom prístroji Speedster H035.

Skladný, ľahký a vždy pripravený na použitie
V základnom stave je veľmi tenký, takže vo vašom sklade nezaberie prakticky žiadne miesto. Podľa potreby potom ľahko pripravíte behom pár sekúnd výplňový materiál. Veľmi nízka hmotnosť navyše nepridá na cene balíka a tým potešíte svojich zákazníkov. A môžete si byť istí, že zaslaný tovar dorazí v poriadku. AirCover® slúži ako výplň krabice namiesto papierových výplní, ktoré pridávajú na hmotnosti zásielky alebo zložito tvarovaný polystyrén, ktorý zase razantne zvyšuje náklady.

Úbytok reklamácií zničeného tovaru
Vďaka obalu AirCover® nielen znížite množstvo reklamácií, z dôvodu poškodenia tovaru pri preprave k Vašim zákazníkom, ale taktiež významne ušetríte na dopravných a skladovacích výdavkoch, pretože AirCover® v nenafúknutom stave zaberá iba zlomok svojho objemu v porovnaní s tradičnými materiálmi ako je polystyrén fixačné telieska alebo bublinková fólia.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať