Ručná stretch fólia 18ks + odvinovače REEL OFF SET

Ručná stretch fólia 18ks + odvinovače REEL OFF SET
109,9 EUR s DPH
90,8 EUR bez DPH
Dostupnosť:
Na sklade viac ako 5 ks
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Osobne v Chrudimi
ihned
Prepravnou spoločnosťou:
pondelok 18.11.
KódFS09/KMP
Záruka24 mesiacov
Popis

Akčná ponuka obsahuje 18ks ručné stretch fólie 23 my / 1.6 kg + 0.22 kg / čierna. + Darček odvinovače "REEL OFF SET" !!

Vhodné pre fixáciu a ochranu tovaru na paletách jednoduché a rýchle použitie s nízkymi nákladmi vysoká účinnosť a efektivita krátkodobo chráni proti poveternostným vplyvom minimalizácie prípadných škôd počas prepravy.

Nepriehľadná farba znižuje riziko vykradnutia zásielky či jej rozoberanie zákazníkmi pri uložení na predajniach. Môže tiež označiť tovar.


šírka role: 500 mm
hrúbka materiálu: 0,023 mm
hmotnosť: 1,82 kg (z toho 220g dutinka)
farba: čierna


ROS

Popis produktu: sada odvinovače ROS je určená pre uľahčenie odvinovania stretch fólie z papierových dutiniek pri ručnom balení alebo fixáciu tovaru na paletách. Jedná sa o novo vyvinutou, medzinárodne patentovanú sadu odvinovače z odolného plastu. Použitím odvinovače ROS dosiahnete ľahkého odvíjanie fólie bez nepríjemného pálenia prstov o papierovú dutinku. Tohto efektu je dosiahnuté dvoma vzájomne sa otáčajúcimi kužeľovitými diely, vloženými do seba. / Tzv. ložiskový efekt /  

Výhody: rýchle a jednoduché použitie, ochrana rúk pracovníka a bezpečnosť pri práci, odstránenie nepríjemných odrenín a pľuzgierov vzniknutých trením pri odvinovania uľahčenie a zrýchlenie baliaceho procesu, nízka hmotnosť / iba 120g / pár /, univerzálne použitie pre rôzne druhy / priemery / bežne používaných dutiniek , dlhá životnosť, odolnosť proti poškodeniu prevádzková spoľahlivosť a bezúdržbová prevádzka, zaujímavé technické riešenie a dizajn.

Návod na používanie: sadu odvinovače ROS používajte pri balení a fixáciu tovaru na paletách, ručné stretch fóliou každý diel odvinovače ROS miernym tlakom zasuňte do dutinky, vsuňte dva prsty z každej strany do otvorov v ROS úlohe odvinujte, prípadne, podľa potreby prieťahu fólia mierne zovrite a přibržďujte palcami oboch rúk. Odvinovače z dutinky vyberte ľahkým vyvikláním a súčasne miernym ťahom smerom von. Po ukončení práce odvinovače ROS uložte na bezpečné miesto mimo tepelný zdroj, zabránite tým ich poškodeniu.