Prepravka SUPRO

Vaša cena bez DPH
9,47 €
Vaša cena s DPH
11,46 €
Dostupnosť
Skladom: posledné 2 ks
Kód
PRE27

  

Prepravka SUPRO reg.
Manipulačná prepravka.
Rozmer: 600 x 400 x 420 mm.
Nosnosť: 30kg.
Zvyčajná farba: čierna.

Manipulačné prepravky sú vhodné pre prepravu potravín (neuvoľňuje nežiadúce pachy a látky do potravín), ale aj pre prepravu a uskladnenie iného tovaru - hračiek, papiera, súčiastok, odevov - proste všetkého.
Prepravky majú všestranná použitie nielen v obchodoch a skladoch, ale aj v domácnostiach. Pre uloženie starých vecí, riad, oblečenie, pre domáce uskladnenie potravín, ovocia a zeleniny a podobne.

SUPRO prepravka má otvory, je vhodná pre uloženie vecí, ktoré potrebujú prístup vzduchu. Z potravín hlavne ovocie, zelenina a pečivo, prepravky sú užitočné aj pre uskladnenie oblečenia, textílií, drogérie, galantérie a podobne. Veľké otvory navyše umožňujú jednoduchý prehľad o obsahu prepravky a tým zvyšuje efektivitu práce pri preprave a uskladnení.

Najväčšou prednosťou tejto prepravky je vysoká nosnosť - až 30 kg. Ďalšou výhodou sú rozmery prepravky - je plne kompatibilný s klasickými cukrárskymi , pekárskymi a zeleninovými prepravkami, takže sa dajú skladať na seba, dokonca svojimi rozmermi zodpovedá aj prepravkám plným EURO .Manipulačné prepravky ponúkame v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. V sortimente máme aj prepravky bez otvorov - napríklad EUROpřepravky , ktoré majú presne dané pomery strán podľa európskych noriem.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať