Prepravka plná 30

Vaša cena bez DPH
7,20 €
Vaša cena s DPH
8,71 €
7.2
Dostupnosť
do 7 dní
Kód
PRE33

  

Prepravka plná.
Manipulačná prepravka.
Rozmer: 600 x 400 x 250 mm.
Nosnosť: 30kg.
Zvyčajná farba: šedá.

Manipulačné prepravky sú vhodné pre prepravu potravín (neuvoľňuje nežiadúce pachy a látky do potravín), ale aj pre prepravu a uskladnenie iného tovaru - hračiek, papiera, súčiastok, odevov - proste všetkého.
Plné prepravky majú všestranná použitie nielen v obchodoch a skladoch, ale aj v domácnostiach. Pre uloženie starých vecí, riad, oblečenie, pre domáce uskladnenie potravín, ovocia a zeleniny a podobne.
Plné prepravky nemajú otvory (dno), preto sa dajú ľahko umývať a udrží aj kvapaliny. Sú vhodné pre prepravu zaváraných uhoriek, kompótov, vína a iných potravín a nápojov v pohároch. V prípade rozbitia poháre nehrozí pretečeniu a poškodenia prepravného automobilu či skladu.

Výhodou tejto prepravky je jej rozmer - je plne kompatibilný s klasickými cukrárskymi , pekárskymi a zeleninovými prepravkami, takže sa dajú skladať na seba, dokonca svojimi rozmermi zodpovedá aj prepravkám plným EURO .

Manipulačné prepravky ponúkame v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. V sortimente máme aj prepravky s otvormi - napríklad stohovateľnú prepravku .

Podobnú funkciu ako plné prepravky plní tiež EUROpřepravky , ktoré majú presne dané pomery strán podľa európskych noriem.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať