Prepravka na ovocie a zeleninu

Vaša cena bez DPH
3,71 €
Vaša cena s DPH
4,49 €
Dostupnosť
Skladom: posledné 2 ks
Kód
PRE22

  

Prepravka typ oz N.
Rozmer: 600 x 400 x 172 mm.
Nosnosť: 10 kg.
Zvyčajná farba: zelená, čierna.

Prepravky na ovocie a zeleninu sú veľmi praktické vďaka nízkej hmotnosti a prieduchy v debnách umožňujú prístup vzduchu k potravinám a ich dlhšiu trvanlivosť. Nie je vhodné uchovávať a prepravovať ovocie a zeleninu v plných debnách - ovocie a zelenina potom hnijú a plesnivejú. Prieduchy v dne prepravky navyše vypadnú nečistoty, hlina a prach zo zeleniny, takže sa nedrží v prepravke.

Ponúkame 3 veľkosti debien na ovocie a zeleninu - nízke debny sú vhodné pre menšie množstvo kusov potravín jedného druhu alebo malé kusy ovocia a zeleniny, vysoké debny sú vhodné zase na veľké kusy plodov a koreňov alebo väčšie množstvo od jedného druhu.

Prepravka nízka je vhodná na prepravu alebo uskladnenie malého množstva ovocia a zeleniny rôznych druhov. Je 17,2 cm vysoká, takže je pre uskladnenie najviac praktická. Potraviny sa do nej ľahko skladajú a ľahko sa vyberajú. Možno vytvoriť stĺpec s mnohými poschodiami.

Prepravka je dimenzovaná pre prepravu ovocia a zeleniny - má madlo skrz a polepovoou plochu, na ktorú možno umiestniť logo obchodu.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať