EURO prepravka široká 22

Vaša cena bez DPH
27,89 €
Vaša cena s DPH
33,75 €
Dostupnosť
do 7 dní
Kód
PRE46

  

Euro prepravka plná.
Rozmer: 800 x 600 x 220 mm.
Nosnosť: 20 kg.
Farba: šedá.

Europřeprakvy sú univerzálne a použiteľné pre všetky odvetvia potravinárskeho priemyslu, ale aj pre domáce použitie, sťahovanie, uloženie vecí a skladovanie.
Kvalitný plast odoláva nízkym aj vysokým teplotám bez uvoľňovania nežiaducich pachov a chutí, preto môžu byť europřepravky použité práve pre uchovanie a transport potravín.

Nemajú žiadne otvory (dno) a sú ľahko umývateľné. Rovnako tak sú vhodné na prepravu a uchovanie ovocia a zeleniny, cukrárenských výrobkov a pečiva.

Prepravka zodpovedá európskym normám, takže je vhodná aj pre vývoz do zahraničia.

EURO prepravky sú dimenzované tak, aby sa ľahko zmestili na paletu a boli medzi sebou kompatibilné - teda sa nelíšili vonkajším rozmerom. Líšia sa iba výškou a tak umožní zvoliť presnú veľkosť vhodnú pre váš tovar.

Tieto euro-prepravky sú veľmi široké a vďaka vysokému objemu dokážu pojať veľké množstvo prepravovaného alebo uskladneného tovaru.
Obdobné EURO prepravky:

V ponuke máme rovnaké EURO prepravky s rôznou výškou - číslo značí výšku prepravky v cm. Vyberať môžete EURO prepravky o podstave rovnakých rozmerov, ako je táto prepravka, alebo užší či štandardné euro-prepravky.

Veko pre EURO prepravky je nevyhnutnou súčasťou v skladoch aj pri preprave. Chráni potraviny v prepravke pred nepriaznivými vplyvmi - vzduchom, vlhkom, baktériami a nečistotami. Užijete ho hlavne v prípadoch, keď skladáte EURO prepravky na seba - napríklad na palete alebo v sklade
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať