AirCover nárazuvzdorný nafukovací obal na víno (1 fľaša)

Vaša cena bez DPH
0,51 €
Vaša cena s DPH
0,62 €
Dostupnosť
Skladom: áno
Kód
AC-1LV-BR

  
AirCover nárazuvzdorný nafukovací obal na víno (1 fľaša)AirCover nárazuvzdorný nafukovací obal na víno (1 fľaša)


Základné informácie o patentovanom produkte AirCover?:
AirCover? je špeciálne navrhnutý nafukovací obal zo 100% recyklovateľné a prierazu odolné viacvrstvové fólie, ktorý sa po nafúknutí sformuje okolo výrobku a vytvorí mu tak maximálnu ochranu. Vďaka jedinečne navrhnutému systému rozvodu vzduchu sú jednotlivé komory na sebe nezávislé a tak aj keby došlo k prepichnutiu niektorej z týchto komôr je výrobok naďalej chránený tými ostatnými.

Skladný, ľahký a vždy pripravený na použitie.
Nami patentovaný produkt je jedinečný práve v jeho praktickosti - v základnom stave je veľmi tenký, takže vo vašom sklade nezaberie prakticky žiadne miesto. Podľa potreby potom ľahko pripravíte behom pár sekúnd obal na objednaný tovar. Veľmi nízka hmotnosť navyše nepridá na cene balíka a tým potešíte svojich zákazníkov. A môžete si byť stopercentne istí, že zaslané tovar dorazí v poriadku. AirCover? slúži aj ako výplň krabice miesto nepraktických papierových výplní, ktoré len pridávajú na hmotnosti zásielky alebo zložito tvarovaný polystyrén, ktorý zasa razantne zvyšuje náklady.Úbytok reklamácií zničeného tovaru.
Vďaka obalu AirCover? nielen znížite množstvo reklamácií z dôvodu poškodenia tovaru pri preprave k Vašim zákazníkom, ale takisto významne ušetríte na dopravných a skladovacích výdavkoch, pretože AirCover ? v nenafúknutom stave zaberá len zlomok svojho objemu v porovnaní s tradičnými materiálmi ako je polystyrén alebo fixačné telieska .

Vhodný pre e-shopy, obchody, sklady, ale aj domácnosti.
Ochranný obal AirCover? je vhodný nielen pre obchodníkov doručujúcej tovar, ale do skladov všeobecne. Ak chcete mať istotu, že uskladnené krehký tovar nebude poškodený a zničené.
Obal AirCover? ocenia ale aj domácnosti, do praktického obalu môžete naskladať nepoužívané riady, starý, ale cenný porcelán, sošky, svietniky, ... proste všetko, čo by ste neradi pri uskladnení alebo transporte poškodili. A to nielen pri sťahovaní, ale napríklad pri cestovaní - AirCover? je vhodný aj pre nápoje, elektroniku a podobne.


Príprava AirCover? na použitie:
Navyše sa nemusíte stresovať prídavnými zariadeniami, ktoré nafukujú obaly AirCover?. Stačí vám obyčajný kompresor (pracovný rozsah 0 - 2 bar) s úzkou násadou. V domácnostiach potom stačí obyčajná pumpička na bicykel.

1 - kompresor so vzdušníkom

2 - regulátor vzduchu s pracovným rozsahom 0-2 bar

3 - aplikačná vzduchová pištoľ, hadica pre rozvod vzduchu


Postup nafukovanie obalu AirCover?:


Vlastnosti:
  • Tento konkrétny typ je navrhnutý pre bezpečnú prepravu - zasielanie kvapalín v fľaši špedičnou službou alebo poštou, transport, sťahovanie, uskladnenie.
  • Možnosť zasielania alebo uskladnenie aj iných nápojov a kvapalín, než len vína - pálenky, drahé koňaky, olivové oleje, ale aj farby, riedidlá atp.
  • Max. veľkosť prepravované alebo uskladnené fľaše - podľa univerzálnej veľkosti fľaše na víno.
  • Nafukovanie pomocou kompresora alebo pumpičky.
  • Nárazuvzdorný, tepelný izolant, nepremokavý.
  • 100% recyklovateľný.
  • Vhodný pre obchody, sklady, sťahovanie i domácnosti.


AirCover.cz
Zaujal vás originálny produkt AirCover?? Viac sa dočítate na AirCover.cz alebo nám neváhajte napísať či zavolať.
Kontakt: info@aircover.cz ,
Tel: +420 737 289 456
Web: www.aircover.cz


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať